Gabfire Themes UI/UX

Özet

2010 yılından beri geliştirici ekibi içerisinde yer aldığım Gabfire Themes özellikle wordpress üzerine odaklanmış arayüz ve eklenti çalışmaları ile öne çıkmakta. Kullanıcı ihtiyaçlarını hızlı ve etkili şekilde çözecek widget‘lar ve özelleştirilebilir içerik alanları dolayısı ile özellikle magazin ve haber siteleri tarafından tercih edilmekte.

Geliştirilmiş Panel

Kullanıcı Deneyimini Geliştir

Sınırsız Renk Seçimi

Kolayca Tasarımı Özelleştir

Uyumlu Tasarım

100% Çözünürlük Uyumluluğu

Özelleştirilmiş Sayfalar

Farklı Sayfa Şablonları

NEWSCORN

2016 yılı ilk temalarından biri olan NewsCorn magazin/haber içerikleri için barındırdığı özellikleri ile içeriği ve içerik ile uyumlu bir şekilde yerleştirilmiş banner alanları ile kullanıcı deneyimini ön plana çıkaran içerik yayın sitelerine uygun bir wordpress teması.

Entegre WordPress Eklentileri

WordPress Uyumluluğu: 4+

Wireframe newscorn 2Wireframe newscorn 1

PAPAYA

2015 yılının son temalarından biri olan Papaya magazin/haber, gezi ve teknoloji siteleri için oldukça uygun bir yapı sunmakta. qTranslateX ve WooCommerce eklentilerini destekleyen tema ile çoklu dil ve e-ticaret yapılarını kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Entegre WordPress Eklentileri

WordPress Uyumluluğu: 4+

Wireframe papaya 2Wireframe papaya 1

PATTERNS

Patterns ile magazin ve güncel haber içeriklerini kolaylıkla yayınlamaya başlayabilir, temanın sahip olduğu qTranslateX ve WooCommerce eklentileri ile koly bir şekilde çoklu dil ve e-ticaret yapılarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Entegre WordPress Eklentileri

WordPress Uyumluluğu: 4+

Wireframe patterns 2Wireframe patterns 1

STOCKHOLM

Sade yapısı ve özellikle fotoğraf ağırlıklı gezi, günlük, yeme-içme kategorilerine uygun içerikler paylaşan siteler için tercih edilebilecek temalardan biri olan Stockholm, desteklediği eklentiler ile oldukça kullanışlı ve dinamik bir yapı sunmakta.

Entegre WordPress Eklentileri

WordPress Uyumluluğu: 4+

Wireframe stockholm 2Wireframe stockholm 1